EMC Medikal Hakkında

Medikal gaz sistemleri bir hastanenin medikal gazlarla ilgili bütün ihtiyacını sağlayan hayati sistemlerdir. Biz EMC Medikal ailesi olarak gaz ve hava santrallerini depolara, gaz çıkış elemanlarının ise servislere, acil servise ve yoğun bakım ünitelerine şık ve fonksiyonel bir şekilde konumlandırılmasını sağlıyoruz. Medikal gaz sistemleri bünyesinde, hastalara verilmesi gereken gazların prizleri, standart elektrik prizleri, askılıklar bir araya toplanarak hasta başı üniteleri ve yoğun bakım ünitesi olarak yataklı servislere ve yoğun bakım bölümlerine montajlanır.

Sonuç olarak dağınık ve şık olmayan görüntüden uzaklaşılarak, medikal gaz sistemleri sayesinde düzenli ve işlevsel hastane odaları ve yoğun bakım servisleri oluşturulur. Yine pendantlar da medikal gaz sistemleri kapsamında, ameliyathanelerde, ameliyat sırasında gerekli olabilecek teknik ve anestezik bütün elemanların bir arada bulunması ve hareketli yapıları sayesinde cerraha yardımcı olmaları için geliştirilmiştir. Yoğun bakım üniteleri, pendantlar, hasta başı üniteleri, gaz modülleri, medikal gaz priz ve adaptörleri, vakum adaptörleri ve regülâtörleri ile bir hastanenin medikal gaz ile ilgili tüm ihtiyaçlarını tamamlıyor ve teslim ediyoruz.

EMC MEDİKAL Medikal Gaz Sistemlerinde,

-Medikal Gaz Projelendirme

-Medikal Gaz Uygulama

-Medikal Gaz Keşfi

-Tadilat, Yeni Hastane Medikal Gaz Kurulumları ve Hemşire Çağrı Sistemleri Alanlarında hizmet vermektedir.

image

Medikal Gaz Sistemi Kurulumu


Hastanelerde merkezi medikal gaz sistemi ve malzeme montaj kurulumu,teknik servis geri hizmet,anahtar teslimi yapılmaktadır.

Yoğun Bakım Tadilatı


Hastanelerde mevcut yoğunbakım ünitelerinin revize edilmesi yada genişletilmesi,sistemin yenilenmesi için kurulum yapılmaktadır.

Ameliyathane Tadilatı


Hastanelerde mevcut Ameliyathane ünitelerinin revize edilmesi yada genişletilmesi,sistemin yenilenmesi için kurulum yapılmaktadır.